Aanspreekpunt

Nationale Bomenbank bv

Dirk Doornenbal
Directeur Nationale Bomenbank bv 
06-53.69.39.16
d.doornenbal@nationalebomenbank.nl

Gijs-Jan Roos
Accountmanager Nationale Bomenbank bv 
06-30.68.92.47
g.j.roos@nationalebomenbank.nl

Thijmen Kraaijeveld
Hoofd Bedrijfsbureau Nationale Bomenbank bv
06-12.09.47.26
t.kraaijeveld@nationalebomenbank.nl

Stephane Peltenburg
Hoofd Uitvoering Nationale Bomenbank bv
06-10.89.05.62
s.peltenburg@nationalebomenbank.nl

Daisy van der Linden
Commercieel secretaresse
d.vanderlinden@nationalebomenbank.nl

Esther Witzier
Commercieel secretaresse
e.witzier@nationalebomenbank.nl

Nationale Bomenbank
Noord-Holland bv

Peter Heijman
Bedrijfsleider Nationale Bomenbank Noord-Holland bv
06-51.18.83.42
p.heijman@nationalebomenbank.nl

Stefan van der Werff
Projectleider Nationale Bomenbank Noord-Holland bv
06-83.52.90.09
s.vanderwerff@nationalebomenbank.nl

NBB-Groep

Pieter Jan de Winter
Directeur NBB-Groep
06-53.33.90.57
p.j.dewinter@nationalebomenbank.nl

Nationale Bomenbank Zuidoost-Nederland bv

Twan Verhoeven
Bedrijfsleider Nationale Bomenbank Zuidoost-Nederland bv
06-12.33.35.69
t.verhoeven@nationalebomenbank.nl

Jeroen Hendriks
Accountmanager/Projectleider Nationale Bomenbank Zuidoost-Nederland
06-83.34.95.05
j.hendriks@nationalebomenbank.nl

Deze website maakt voor een optimale werking gebruik van cookies. OK Toestaan Weigeren Lees voor meer informatie onze privacyverklaring privacy Cookie instellingen